Skating Park dětí a mládeže - VSK Technika Brno oddíl krasobruslení p.s.

Co je Skating Park dětí a mládeže?

Je projekt, který chce obnovit možnosti vrcholové dráhy talentovaným dětem z celé JMK a tím opět nastartovat zájem o krasobruslení ve všech jeho formách od sólového, párového a synchronizovaného bruslení. Tento projekt slouží pro talentovanou mládež z celého regionu Jihomoravského kraje.

Skating Park se specializuje na sólové, párové disciplíny a synchronizované bruslení. Nabízí možnosti rozšířených tréninkových nabídek pro výběr a podporu talentované mládeže v Jihomoravském kraji.

Cílem je vytvořit ideální prostředí a zázemí pro rozvoj krasobruslení v JMK. Poskytnout prostory, trenéry, doplňkové cvičení a vybavení potřebné k tréninku na nejvyšší možné úrovni. Motivování a zefektivnění tréninků s cílem dostat krasobruslení a především závodníky, sportovce z Jihomoravského kraje, do popředí českého a mezinárodního mládežnického sportu.

Po roce existence Skating Parku dětí a mládeže rekapitulujeme úspěchy, které jsme za letošní sezónu dosáhli.

Největším úspěchem je účast členek juniorského týmu Darlings v synchronizovaném bruslení na juniorském Mistrovství světa v Zágrebu a jejich překrásné 15 místo na světě. Velké úspěchy a vždy 1. místa na všech závodech, kterých se účastnili se podařilo vybojovat týmu Big Bang v synchronizovaném bruslené v kategorii Novic.

V tanečních párech je druhé místo na MČR našich tanečníků Filipa Štrůbla a Kláry Kazdové velkým úspěchem a příslibem do budoucna.

V solové kategorií Tereza Zendulková se na MČR umístila na krásném 3. místě. Ostatní naši závodníci zařazení v SPDaM vybojovali místa v první polovině startujících na MČR.

Členové Skating Parku dětí a mládeže:

Klára Kazdová,Filip Štrubl, Tereza Zendulková, Michaela Vrašťáková, Ines Vobořilová, Michaela Musilová, Kateřina Lesniaková, Barbora Knoflíčková, Klára Vobořilová, Josef Suchomel, juniorský team Darlings, novic team Big Bang.


Brno Činnost je finančně podporována statutárním městem Brnem.