Darlings na Mistrovství světa v Zagrebu

Náš tým Darlings reprezentoval Českou republiku na MS juniorů v synchronizovaném bruslení v Chorvatském Zagrebu a stal se 15. nejlepším světovým týmem pro roky 2015/16.

13. - 14. 3. 2015 proběhlo v Záhřebu Mistrovství světa juniorů v synchronizovaném bruslení 2015. Náš tým Darlings si vybojoval nominaci na závodě v Salzburgu svým 12. místem a dostal tak možnost se předvést na této vrcholné soutěži. Do Zagrebu se sjelo 24 nejlepších týmů z 19 zemí světa. 

View image | gettyimages.com

 

Po pátečním krátkém programu se svým skvělým výkonem náš tým probojoval na 14. místo.  Do sobotního programu k volné jízdě i si tuto pozici vylosoval. Krátký program Darlings zajeli také skvěle, ale na udržení 14. místo to bohužel nestačilo a klesni o jednu příčku.  

Mistryněmi světa se stal tým Finska 1, na druhém místě tým Finska 2 a bronzové skončily Kanaďanky 1. Výsledky najdete na http://www.isuresults.com/results/syswjc2015/index.htm.   

Českou republiku reprezentovali: Veronika Antošová, Anna Kellerová, Eliška Fišerová, Kateřina Prokešová, Viktorie Růžičková, Karolína Musilová, Adéla Štrublová, Klára Vobořilová, Lenka Buchtová, Lucie Hronová, Lucie Šlezingerová, Vendula Hronová, Lina Sukhareva, Vanda Endlicherová, Zuzana Pěnčíková, Barbora Matějková, Nikol Cízlerová a Filip Taschler.

Další fotografie na gettyimages.com

Děkujeme všem závodníkům za skvělou reprezentaci České republiky a našeho klubu a na místě je také poděkovat všem, kteří jste nás podpořili.


Brno Činnost je finančně podporována statutárním městem Brnem.