Skvělá reprezentace našeho klubu na závodě v Salzburgu

Ve dnech 22. až 25. ledna se naše dva týmy zúčastnily jednoho z největších závodů v synchronizovaném bruslení v Rakouském Salzburgu Mozart cup 2015. Tohoto závodu se letos zúčastnilo na 60 týmů z celého světa.

VSK Technika Brno vyslala do tohoto klání své 2 týmy synchronizovaného bruslení. Tým Big Bang v kategorii Novic (10 až 15 let), který vyjel obhajovat své 1. místo z loňského roku a nově vzniklý juniorský Team Darlings, pro který to byl i nominační závod pro reprezentaci České republiky na Mistrovství světa juniorů v synchronizovaném bruslení 2015 v Zagrebu.

Tým Big Bang po skvělém a bezchybném výkonu své prvenství z loňského roku obhájil a opět přivezl ze Salzburgu zlato. Naše hymna na jejich počest zazněla plnou Salzburgskou arénou.

Team Darlings, v jehož juniorské kategorii bylo 18 týmů z celého světa včetně 3 českých. Mezi týmy Orion z Pardubic, Starlets z Jihlavy a našimi miláčky se mělo rozhodnout, který bude tím nejlepším týmem synchronizovaného bruslení z ČR a kdo pojede do Zagrebu reprezentovat.

Po krátkém programu byl Team Darlings na 14. místě a z českých týmů poslední. Do druhého dne se Team Darlings zkoncentroval a do své volné jízdy dal vše a vyplatilo se. Konečné 12. místo a nejvyšší počet bodů ze všech tří českých týmů je nominoval na Mistrovství světa juniorů synchronizovaného bruslení v chorvatském Zagrebu ve dnech 13. a 14. 3. 2015.

A co dodat? "Děcka děkujem a JEDEEEEM!"

Držíme vám palce.

Poděkování patří celému týmu a trenérům paní Hájkové, Evě Mažgútové, Silvě Tůnové a obzvlášť velký dík i Katce a Ditě.

Vítězná jízda týmu BIG BANG...

Volná jízda Team Darling...